\"\"


REKLAMAČNÍ ŘÁD

Podmínky reklamace:

Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou neprodleně zaslány zpět (bankovním převodem nebo složenkou), nebo můžete obdržet jiné zboží.

Podmínky pro vrácení peněz nebo výměnu zboží:

- Zboží musí být nepoškozené, nenošené a neprané, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
- Zákazník nám musí zásilku DORUČIT nejpozději do 14 dní od vyzvednutí z pošty - (nutno doložit potvrzením od České pošty, které je vám na vaši žádost pošta povinna vydat při předání zásilky).

Pokud chcete VRÁTIT PENÍZE, nebo žádáte výměnu za JINÉ ZBOŽÍ, musí být v zásilce ORIGINÁL paragonu, potvrzení od České pošty o datu přijetí zásilky a dopis, ve kterém zákazník napíše, zda chce vrátit peníze, nebo vyměnit za jiné zboží.

Zásilky dobírkou na naší adresu nebudou přijaty.

Zboží zasílejte na tuto adresu:

Butik Venusi
Dejvická 19
Praha 6
160 00

tel. +420 774 050 288
e-mail: venusi.butik@gmail.com

 

Reklamace doručovacích služeb

Zboží z VENUSI je k Vám doručováno prostřednictvím České pošty. Může se stát i situace, že k vám zásilka přijde poškozená. V takovém případě postupujte prosím následovně:

- 1. Zásilku si vždy prohlédněte u přepážky, nebo před pracovníkem pošty.
- 2. V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený…) sepište ihned s pracovníkem pošty protokol o poškození zásilky.
- 3. Nenechte se přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná. VENUSI dbá na pečlivé zabalení zboží, aby k vám došlo v pořádku.

Záruční doba

- Délka záruční doby je 2 roky.
- Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím.
- Do záruční doby se nepočítá doba od reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít. Kupujícímu bude vydáno potvrzení o tom, kdy zboží reklamoval, o provedení záruční opravy a o době jejího trvání.
- Dojde-li k výměně zboží za nové, začíná běžet záruční doba znovu od převzetí nového zboží.
- Pokud zákazník žádá vrácení peněz, musí předložit (zaslat poštou) ORIGINÁL paragonu.

 

Podmínky záruky

1. Nenoste bižuterii při výkonu těžkých prací, v prašném prostředí s agresivními výpary
2. Bižuterii s kameny, perlami, sklodoplňky a jinými bižuterními komponenty nemáčejte v horké vodě, v saponátech, chraňte je též před kosmetickými produkty jako jsou např. krém, make-up, srchový gel atd.
3. Bižuterii odkládejte do šperkovnic k tomuto účelu určených; při dlouhodobém odložení bižuterie ji uložte do uzavíratelného PVC sáčku
4. U plochých, lisovaných, pevných a broušených řetízků a náramků se vyvarujte ostrého pohybu, zvláště pak buďte opatrní při rozevírání a svírání náramků - na zlomení vlivem této činnosti se nevztahuje záruka! Na spaní a při sportu vždy bižuterii odkládejte.
5. Bytové a oděvní doplňky ošetřujte pouze lehkým přemácháním ve vlažné vodě, nebo otěrem lehce namočeným hadříkem, nikdy neperte v pračce!

Při nedodržení těchto podmínek nebude případná reklamace uznána.

Na všechny výrobky VENUSI poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne prodeje. Záruka se vztahuje na vady výrobní, či vady materiálu. Nevztahuje se však na vady způsobené nevhodným a neodborným zacházením, mechanickými vlivy. Nevztahuje se na zčernání bižuterie, na přetržení řetízků a náramků a na vypadání kamenů.

Při oprávněné reklamaci máte nárok na bezplatné odstranění závady v zákonné lhůtě, přičemž se záruční doba prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek VENUSI v opravě.

ZWNjZjg4